Asus X550CC (X550CC-XO873H)

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2739901/asus-x550cc-x550cc-xo873h.jpg

    0

Klasický, nadčasový design Nové notebooky řady X se pyšní povrchovou úpravou se soustřednými kružnicemi vycházející ze zenové filosofie, která je zárukou elegantního a stylového vzhledu. Navíc jsou velmi spolehlivé a snadno se používají. Jejich štíhlý profil je v porovnání s předchozími notebooky řady X o 5 % tenčí. »

Recenze Asus X550CC (X550CC-XO873H)

Vratislav Ducháček Nevím, co je označováno jako výkon, proto se mnemohu ani vyjádřit k poměru cena/výkon, mobilita je stejná jako u všech notebooků, baterii jako zdroj zatím nepoužívám. Windows 8 nelze z hlediska konfortu ovládání ani zdaleka přirovnat k Windows XP. Jsou ještě horší než Windows 7.

Helena Vetešníková Kurzor bez použití myši naprosto nevyhovující, nereaguje dle potřeby, vyžaduje opakované pohyby rukou (ťukání do NB jako datel)pro uchopení lišty pro směr textu, zrovna tak stále dokola se objevující "mlýnek" na ploše, což je při práci otravné, umělohmotná lišta kolem monitoru se mi při otevření NB odchlípla, musela jsem zacvakávat zpět k sobě, no nevím, za ty peníze, u nového zboží, jestli je toto v pořádku? Nejsem odborník na PC, ale pro klid při práci s NB potřebuji "jet" na jistotu, že mne NB bude poslouchat, u tohoto výrobku ho bohužel nemám.

Mirďa Spoustou aplikací.,Rychlostí procesoru.Nízkou váhou.Na to že ho máme krátce nebude naše hodnocení asi stoprocentní. Zvykáme si na Windows 8

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 73%

(3 recenze)