Asus X750JB (X750JB-TY004H)

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2736632/asus-x750jb-x750jb-ty004h.jpg

    0

Notebooky ASUS X750JB multimediálního zaměření přináší okouzlení díky fantastickému zvuku a brilantnímu podání obrazu. To všechno je pro vás zajištěno kombinací technologie ASUS SonicMaster, funkce instant on a dalšími výkonnými komponentami. Notebooku proto nechybí vysoká rychlost při probuzení z režimu spánku, nebo »

Recenze Asus X750JB (X750JB-TY004H)

Ivan M. Skvělý notebook, bezproblémově zvládá i lehké hraní. Vynikající je chlazení a grafika.

Radek Pešička Po dvou měsících používání jsem více než spokojen. Je rychlý, výkonný, má skvělou grafiku. Kvalita zvuku a obrazu jsou vynikající. Obraz ostrý a jasný. Chlazení je bezchybné, vůbec se nepřehřívá. Bohužel při velkém zatížení vydrží jen 3,5 hodiny. Trackpad je někdy až moc citlivý.

Patricie Za dva měsíce používání jsem s ním neměla žádné problémy, pracuje spolehlivě a je výkonný. Jedinou nevýhodou je krátká výdrž baterie.

Aneta Hezký a elegantní notebook se skvělým výkonem, bohužel mám někdy problémy s ovládáním. Trackpad je hodně citlivý a klávesnice mi také moc nevyhovuje (rozložení kláves).

Rostislav Horna Notebook používám hlavně k práci v photoshopu a jsem naprosto spokojen s jeho grafikou. Kvalita obrazu je i s rozlišením 1600x900 velmi dobrá. Navíc není příliš těžký a tak se s ním snadno cestuje.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 86%

(6 recenzí)