DELL Ultrabook XPS 12 Duo (N3-XPS12-N2-713K)

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2736575/dell-ultrabook-xps-12-duo-n3-xps12-n2-713k.jpg

    0

Part No.: N3-XPS12-N2-713K Na tento produkt je poskytována záruka 2 roky on-site next business day. Oprava v rámci tohoto záruční servisu probíhá kdekoliv po celé ČR následující pracovní den. Nemusí to být ani v sídle firmy – můžete být na dovolené, na služební cestě, nezáleží na tom. V případě technického problému »

Recenze DELL Ultrabook XPS 12 Duo (N3-XPS12-N2-713K)

Radek E. Dotykový displej je přiměřeně citlivý. Klávesnice je nejlepší, na které jsem kdy psal, má dobrou velikost i dorzložení kláves. Podsvícená klávesnice je dnes již nutností. A dobře se píše i na klávesnici tabletu. Obraz s rozlišením 1080p je další nutností, je ostrý a jasný. Zoomování je jednoduché i s velkými prsty. Na notebook je velmi lehký, tablet samotný má průměrnou váhu. Rychle se zapíná, ale připojení k internetu někdy vázne (až 30 sekund). Výdrž baterie je průměrná. Touchpad je nevzypytatelný, někdy nereaguje vůbec a jindy je až extrémně citlivý. Bohužel chybí port na SD karty.

David V. Krásný obraz při rozlišení 1920x1080, jasný a čistý. Oceňuji inovativní uchycení displeje, který se pohybuje v rámu a umožňuje tento model používat jako notebook nebo tabet. Velmi dobrá podsvícená klávesnice. Dotkový displej je citlivý a dobře se ovládá. Průměrná kvlaita webkamery. Výdž baterie je přibližně 5 hodin. Váha je průměrná, stejně tak kvalita zvuku z reproduktorů. Bohužel chybí HDMI a VGA port. Celkově je to skvělý notebook a doporučuji ho.

Milan P. Z ultrabooku od DELL jsem hodně zklamaný. Dotykový displej je moc citlivý a často nefunguje vůbec. Připojení k internetu často padá a notebook často zamrzá. A to vůbec nemluvím o Windows 8…

Klára Velmi pěkný 12,5” notebook. Dotykový displej je citlivý, dobře se na něm píše. Je rychlý a všechny aplikace a programy běží bez problému. Kontrukce je velmi dobrá, stačí překlopit displej a z notebooku se rázem stane tablet. Jedinou nevýhodou je chybějící HDMI port.

Zdeněk Trnečka Kvalita kontstrukce je skvělá, kombinace hliníku (okraj panelu) a základny z uhlíkového vlákna, nejlepší co jsem kdy viděl. Výkon s procesorem Intel Core i7 je vynikající. Jako tablet neskutečně rychlý, jako notebook průměrný. Kvalita obrazu je naprosto skvělá (rozlišení 1920x1080).

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 75%

(8 recenzí)