HP ProBook 455 (H6E36EA)

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2591741/hp-probook-455-h6e36ea.jpg

    0

Plňte potřeby své práce. S počítačem HP ProBook, který bude výkonný, ať vás vaše práce zavede kamkoli, budete pracovat plynuleji a ještě u toho vypadat dobře. Spolehněte se na odolný design s integrovaným zabezpečením a klávesnicí odolnou proti polití. Navíc s sebou budete nosit lehčí váhu díky tenkému a stylovému »

Recenze HP ProBook 455 (H6E36EA)

Jan Ertl Lepší, než jsem očekával. Hardwarové vybavení skvělé. Obraz a zvuk nadprůměrný. Citlivost klávesnice je akorát. Čtečka karet se nachází levém předním rohu. Mile překvapila HD webkamera vhodná pro videokonference. Během používání jsem zjistil, že se NTB zahřívá jen průměrně, hlučnost HDD a větráku je velice nízká, váha je průměrná a přehrávání videa nadprůměrné. Rychlost procesoru a RAM vysoká. Bluetooth funguje skvěle, snadno lze propojit s telefonem pro posílání fotek a videí. Výdrž baterie je průměrná. V balení NTB byla i CD pro obnovu.

Ivan U. Touchpad byl na můj vkus dost pomalý, což vyžadovalo asi 30 min hraní s nastavením. Celkově je NTB pomalý, 4 GB RAM jednoduše nestačí.

Jakub Notebook jsem koupil pro pracovní účely a naprosto splňuje mé požadavky. Lehký, skvělý obraz, obstojná paměť. Bez problémů zvládá CAD.

Radek K. Dobrý výkon, trochu větší a těžší, než jsem očekával. Kvalita přehrávání HD filmů je dobrá.

Pavla Docela velký a těžký, ale výhodou je velká obrazovka a klávesnice, na které se skvěle píše.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 84%

(10 recenzí)