Lenovo IdeaPad G700 (59411504)

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2895900/lenovo-ideapad-g700-59411504.jpg

    0

S nákupem tohoto počítače obdržíte zdarma licenci NortonTM Internet Security na 1 rok. Vyspělá internetová a antivirová ochrana pro Váš počítač, ať už se nacházíte kdekoliv a děláte cokoli online. Zaregistrujte se na www.lenovo-norton.cz a získejte aktivační kód na roční licenci NortonTM Security. Více nformací na »

Recenze Lenovo IdeaPad G700 (59411504)

Jan Zezula Není to žádný zázrak, ale je to solidní a stylový notebook. 8 GB RAM je vynikajcí, procesor rychlý. 17 palcový displej vynikající pro filmy.

Petr T. Obraz je čistý a jasný, klávesnice komfortní, velká a velmi dobře se na ní píše. Svými rozměry se nehodí pro cestování, ale jako náhrada za stolní PC je dostačující.

Lucie Skvělý zvuk a kvalita obrazu. Klávesnice je komfortní. Výkon je průměrný, ale používám ho v podstatě jen na internet a filmy. Výdrž baterie je dobrá.

Matěj O. Rychle se zapíná, bohužel černý case je vysloveně magnet na otisky. Výkon a rychlost jsou skvělé, rozměry vynikající. Váha nízká (s ohledem na rozměry).

Pavel D. Je větší, než jsem očekával, 17 palcový displej je skvělý. Zároveň je lehký. Kvalita zvuku je velmi dobrá, repráky hrají hlasitě. Obraz je jasný a ostrý. Používám pro základní potřeby jako internet, mail, hudba, video. Pro tyto účely je výkon dostatečný.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 92%

(5 recenzí)