Lenovo IP U330 (59393087)

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2739276/lenovo-ip-u330-59393087.jpg

    0

Počet jader: dvoujádrový procesor Typ procesoru: INTEL Core i5 Haswell Označení procesoru: 4200U Frekvence procesoru (MHz): 2400 Čipset: Intel HM77 Express Úhlopříčka displeje (palce) ("): 13,3 Typ displeje: lesklý Rozlišení displeje (bodů): 1920 x 1080 Dotykový displej: ano Velikost paměti RAM: 4GB Typ paměti: »

Recenze Lenovo IP U330 (59393087)

Lukáš Ani při vysoké zátěži se nepřehřívá a je velmi tichý. Existuje jen málo modelů, které se mu vyrovnají po designové stránce, je výkonný a zároveň snadno přenosný. Kvalita displeje není 100%, barvy nejsou tak živé, jak by měly.

Jan Melkus Velmi oceňuji (v porovnání s ostatními ntb) jeho rychlé zapnutí a vypnutí, je to otázka 15-20 sekund. Má elegantní design, kvalitní dotykový displej. Procesor Core i5 je výkonný, pro tento model dostačující. Zlepšit by se mohlo rozlišení a jas displeje, ale i tak je obraz celkem kvalitní. Chybí DVD mechanika. Díky váze a rozměrům se hodí pro cestování.

Jaroslav Horvát Po několika týdnech používání jsem velmi spokojen. Procesor Intel Core i5 je velmi rychlý a více než dostačující pro nároky uživatelů ultrabooku. Dotykový displej funguje bezvadně. Obraz je jasný, ale zvýšení jasu velmi ovlivňuje výdrž baterie. Místo trackpadu používám myš, trackpad se mi zdá příliš citlivý. Zkoušel jsem i bluetooth myš, ale ta nefungovala správně často se bezdůvodně přerušilo připojení. Výdrž baterie je dobrý, pohybuje se kolem 6 hodin.

Martin H. Rychlý a vysoce funkční notebook. Spuštění trvá pod jednu minutu. Velmi vysoké rozlišení displeje, zároveň je displej odolný a otisky prstů na něm ulpívají méně, než na jiných. Výdrž baterie je kolem 4 hodin (při sledování videa). Touch pad i klávesnice jsou kvalitní a dobře se ovládají. Zvuk je čistý a velmi hlasitý. Celkově se jedná o velmi výkonný notebook.

Ivan Celkově je notebook velmi dobrý a kvalitní až na jeho (ne)schopnost připojit se k síti. Signál je slabý i když je notebook těsně vedle routeru.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 70%

(8 recenzí)