Samsung ATIV Book 905S (NP905S3G-K01CZ)

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2566935/samsung-ativ-book-905s-np905s3g-k01cz.jpg

    0

Samsung ATIV Book 9 lite Elegantní linie, prvotřídní, a navíc i atraktivní, povrchová úprava v kombinaci s ladnými křivkami, to přesně jsou notebooky řady ATIV Book 9 lite společnosti Samsung. Další z vlastností je nízká hmotnost, kterou uživatel ocení nejen na dalekých cestách, a navíc se notebooky pyšní i tenkým »

Recenze Samsung ATIV Book 905S (NP905S3G-K01CZ)

Radim Malé rozměry a nízká váha z tohoto notebooku dělají skvělého společníka na cesty. Kvalita obrazu je dobrá, s poměrně nízkým rozlišením nemám problém. Bohužel kvalita zvuku už je horší, repráky jsou průměrně hlasité, žádná bomba.

Aleš Herman Vůbec se nepřehřívá a výdrž baterie je vynikající. Má skvělý obraz a dotykový displej je přiměřeně citlivý. Má kompaktní rozměry a skvěle se s ním cestuje..

Honza L. Je lehký a nosím ho všude s sebou. Nevýhodou je nízké rozlišení displeje 1366x768, což se obzvlášetě projeví při sledování videí v HD. Procesor je rychlý a zatím jsem s notebookem neměl žádné problémy.

Jitka Sommerová Má velmi hezký design a kvalitní obraz. Výdrž baterie je vynikající, více než 7 hodin. Výkon notebooku stačí pro běžné použití, procesor je rychlý.

Radek Šebesta Skvělý model, zapíná se během několika sekund. Je lehký a tenký, zároveň jsou použity kvalitní materiály a notebook nikde nevrže. Touchpad je velmi citlivý, vyžaduje nastavení dle vlastních požadavků.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 91%

(9 recenzí)