Sony VAIO E1112M1EW (SVE1112M1EW.CEZ)

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2023380/sony-vaio-e1112m1ew-sve1112m1ew-cez.jpg

    0

Ultramalý plnohodnotný notebook s procesorem AMD Dual Core™ a vysoce kontrastní obrazovkou 11,6" VAIO Display Velká výdrž baterie Výkonný procesor a panel LCD maximalizují výdrž baterie pro celodenní práci. S dodávanou 6článkovou baterií můžete pracovat či hrát hry až 6 hodin bez kabelu – to je ideální na »

Recenze Sony VAIO E1112M1EW (SVE1112M1EW.CEZ)

terka - velikost - vejde se všude (do kabelky) - Windows 8 - naprosto jednoduchý, sami si ho přizpůsobíte a vše máte ihned při ruce - výdrž baterie - používám jen ve škole, kde vydrží až 5 hodin - design - v jednoduchosti je síla - lehký - občas se trošku sekne/naskočí na obrazovce "Problém" a musíte počítač restartovat - spousta funkcí od Sony, které nejsou nikde moc vysvětleny a nevíte k čemu fungují - díky všemu "oficiálnímu" od Windowsu jsem nemohla stáhnout žádnou písničku, prezentaci z emailu, hrát hry online (vše bylo zablokováno)

ANETA Používám krátce a zatím si ho nemůžu vynachválit. Hlavní předností je skvělý zvuk při přehrávání videa či hudby. Výhodu, kterou mohu vyzdvihnout jsou tlačítka pro urychlení např. zapnutí webu. Další super věc je, když pracuji s nějakou aplikací a zavřu notebook můžu ho nechat i několik dní bez vypnutí a po rychlém oživení zůstanou aplikace, které jsem naposledy používala. Nenašla jsem zatím nic.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 100%

(2 recenze)